http://www.itstars.lv/

Grims

Mīlestība - tā ir vislabākā kosmētika, taču kosmētiku nopirkt ir vieglāk.
Īvs Senlorāns

Grims – tā ir māksla pasvītrot individuālo sejas skaistumu, padarot visu iepriekš paveikto darbu, lai to sasniegtu, nepamanītu.

Pareizi uzlikts grims padarīs Jūsu acis tik pievilcīgas un izteiksmīgas, ka Jūs noteikti piesaistīsiet sev uzmanību. Ir nepieciešams atdalīt vakara un dienas grimu. Dienas grims būs neizteiksmīgs saviesīgajā vakarā, savukārt vakara make-up absolūti nav pieņemams lietišķajām tikšanās reizēm:

 • dienas grims – atturīgs, ar vieglu krāsu niansi;
 • vakara – daudz izteiktāks un košāks.

Īsts sieviešu ierocis – pavedināšanas ierocis sastāv no lūpu krāsas, krāsainām plakstiņu ēnām, skropstu tušas, acu kontūrzīmuļiem, kārbiņām, flakoniņiem un vēl daudz kā cita. Taču nepieciešamā rezultāta sasniegšanai ir jāprot zinoši to visu lietot, ir labi jāpārzina kosmētikas veidi, grima tehnika un tipi. Taču pats galvenais – ir jāmīl sevi! Un tad grims pārvērtīsies par līdzekli, kas trāpa tieši sirdī.

Pareizi uzlikts grims – tā ir jaunrade, taču tam, lai sasniegtu apburošu rezultātu, ir nepieciešama drosme un ir jāzina grima uzlikšanas pamatnosacījumi:

 • МакияжPamatu pamats - nekaitēt.
 • Neaizmirstiet par mērenību!
 • Individualitāte – Jūsu priekšrocība.
 • Pilnveidojiet savu meistarību!
 • Esiet objektīva!
 • Nebaidieties no pārmaiņām!

Jo labs grims – tas pirmām kārtām ir atbilstošs grims.

Pastāv vairāki grima pamata veidi:

 • ikdienas lietišķais grims;
 • vakara, svinīgais, podija;
 • foto grims;
 • kāzu grims - make-up, kurš ir jāuzliek augsti profesionāli.

Ikdienas lietišķais grims - tas ir make-up veids ikdienai un darba dienām. Šeit tiek izmantoti maigi pasteļtoņi un jāievēro mērenība, izmantojot kosmētiskos līdzekļus. Tāds grima veids izskatās vienkārši: akurātas uzacis, mazliet uzkrāsotas acis, mazliet vaigu sārtuma un viegls lūpu spīdums. Jūs izskatāties kopta, svaiga, efektīga un tai pat laikā ir saglabāts jūsu dabīgais tēls.

Vakara grimā ir daudz vairāk krāsu un fantāzijas. Tas ir domāts mākslīgajam apgaismojumam. Kosmētiskie līdzekļi, uzliekot vakara grimu, tiek uzklāti daudz biezākā kārtā, krāsas ir spilgtākas un piesātinātākas. Vakara grims gaismas pielietai banketu zālei vai arī pustumšam nakts klubam ar neona apgaismojumu ir atšķirīgs, un par to nedrīkst aizmirst.

МакияжSvinīgais grims – īpašiem gadījumiem. Izteiksmīgs un svinīgs, tas jūs sagatavo īpašai svētku noskaņai. Visam Jūsu tēlam un tērpam ir jābūt pārdomātam līdz pat vissīkākajām detaļām. Atcerieties, ka profesionāli uzlikts grims padarīs Jūs pamanāmu jebkurā situācijā!

Kāzu grims – tas ir vizāžistes profesionalitātes kalngals! Tikai ļoti pieredzējis un zinošs speciālists var apvienot dienas, vakara un svētku grimu, kas pasvītro brīža svinīgumu. Tai pat laikā kāzu grimam ir jābūt ilgi noturīgam. Un tam nenoliedzami ir jābūt neatkārtojamam un īpašam katrai līgavai. Kāzu grims, kuru ir uzlikusi meistara roka, harmoniski apvienos Jūsu tērpu, aksesuārus, matu sakārtojumu vienā unisonā ar Jūsu noskaņojumu!

 

Grima māksla palīdzēs Jums iearot pasauli!
Tikai profesionāls vizāžists radīs rezultātu, kurš pārspēs Jūs visdrosmīgākās gaidas!
Esiet uzņēmīgas un gatavas pārmaiņām!

 

Autorizācija

Aptauja

Kādi pakalpojumi Jūs interesē visvairāk?