http://www.itstars.lv/
Galvenā Pakalpojumi

Permanentais grims

Vai Jūs sapņojat izmainīt savu lūpu krāsu un formu, tās palielināt vai piešķirt tām apjomu?

Daba nav Jums dāvājusi skaistas uzacis - nu šī problēma ir pavisam viegli atrisināma. Mēs izmainīsim jūsu uzacu formu, piešķirsim tām daudz izteiksmīgāku krāsu, padarīsim tās biezākas un akurātākas.

Jūsu acīm trūkst izteiksmīguma? Tas viss ir labojams. Mūsdienu pasaulē – mūsdienu tehnoloģijas. Ar permanento grimu viss ir iespējams.

Permanentais grims (permanent make up) - kas tas ir?

Tas ir grims ilgam laikam. Šajā veidā tā tehnoloģija ir radusies 70. gadu beigās, pateicoties īpašas aparatūras un speciālu pigmentu radīšanai. Pašas tetovēšanas mākslas pirmsākumi ir meklējami tālā senatnē. Ir pierādījumi, ka šīs tehnikas ir eksistējušas visās zināmajās civilizācijās visos kontinentos kopš senseniem laikiem.

перманентный макияжLaiks, kurā tiek saglabāts kvalitatīvs rezultāts, ir atkarīgs no vairākiem komponentiem, tādiem kā:

 • pigmentu receptūra;
 • to implantēšanas dziļums;
 • organisma individuālā reakcija uz krāsvielām.

Permanentā grima būtība – radīt grima pamata līnijas, lai padarītu vieglāku tā uzklāšanu, bet dažos gadījumos pat tāpēc, lai to aizstātu. Permanentais grims ļauj ne tikai veikt kaut kādu sejas defektu korekciju. Tas atgriež ar gadiem pabalējušo skaistumu vai arī ļauj iegūt daudz pareizākas uzacu, lūpu un acu aprises (novērst acīmredzamu asimetriju, uzlabot krāsu un formu).

Eksistē divi permanentā grima veidi:

 • pietuvināts dabiskai formai un krāsai;
 • dekoratīvais, kura rezultātā tiek iegūts uzkrāsotas sejas efekts.


Permanentais grims – pamata priekšrocības:

 1. Jūs esat pievilcīga visiem pat no rītiem!
 2. Neieplānots saviesīgais vakars nekļūs Jums par dilemmu.
 3. Pludmalē vai baseinā Jūs vienmēr izcelsieties uz apkārtējo fona.
 4. Iemīļotais vīrietis atcerēsies Jūs, nevis Jūsu kosmētiku...
 5. Mūsdienu sievietei ir pārāk maz laika, kuru viņa var veltīt sev.

Permanentais grims var ietaupīt milzīgi daudz Jūsu laika.

перманентный макияж


Šaubas, kuras var rasties Jums pirms, kā tas varētu šķist, ideālās procedūras?

Ja Jūs esat nolēmusi izveidot permanento grimu, Jums ir jābūt drošai par meistaru. Ja Jūsu izvēle būs nepareiza, tad Jūs saskarsieties ar tādām problēmām kā:

 • nepareizi piemeklēta krāsa;
 • neprecīzi veikta kontūra;
 • uzlabojumu vietā tiks izcelti trūkumi;
 • slikta krāsa;
 • novecojušas iekārtas.

Slikti izveidots permanentais grims izskatās nedabīgi, nepiešķirs Jums skaistumu un šarmu, kā arī būs nepieciešama tā korekcija. Sliktas krāsas izvēles gadījumā ir absolūti neparedzams rezultāts. Savukārt novecojušas iekārtas var izraisīt ādas bojājumus. No visām šīm nepatikšanām var izvairīties, vēršoties vien pārbaudītajā salonā, iepriekš sīki un smalki izrunājot visus svarīgos jautājumus ar meistaru, vizuāli novērtējot viņa darbu. Tiekšanās ietaupīt naudu un laiku - tas izraisīs atkārtotu korekcijas procedūras veikšanu.

Mazliet sīkākas informācijas.

перманентный макияжKas tas ir - permanentais grims - tā, pirmkārt, ir kosmētiska procedūra, kuras laikā augšējā plakstiņu, uzacu vai lūpu zemādas kārtā tiek iesista organiskā krāsa uz laiku no pieciem līdz septiņiem gadiem.

Permanentā grima veikšanas laikā tiek izmantoti mūsdienu anestēzijas līdzekļi, kuri praktiski pilnībā ļauj novērst sāpju sajūtu. Piemēram, strādājot ar lūpām, tiek izmantota anestēzijas injekcija (stomatoloģiskā anestēzijas injekcija), bet acu un uzacu permanentajam grimam īpašas želejas. Šie līdzekļi garantē maksimālu komfortu - Jūs absolūti nejutīsiet sāpes.

Visa procedūra nav īpaši ilga (1,5 – 2 stundas). Kā jebkura iejaukšanās cilvēka organismā, tā arī permanentā grima procedūra pieprasa sterilitāti. Nav jābaidās par iespējamo infekciju. Mūsu studijā tiek izmantoti tikai sterili instrumenti. Tādā gadījumā, ja netiek ievēroti meistara ieteikumi, var rasties iekaisuma procesi jau pēc procedūras pašu klientu vainas dēļ.

Permanentais grims no parastā tetovējuma atšķiras ar to, ka tas tomēr paliek ne jau uz visu mūžu. Tas notiek tāpēc, ka permanentajā grimā tiek izmantota krāsa, kuras pamatīpašība laika gaitā uzsūcas. Pigmentu uz minerālās bāzes krāsu gamma ir ārkārtīgi plaša un tiek piedāvāta ļoti liela krāsu izvēle katrai sievietei.

Šajā jomā nevar būt modes tendenču. Par pamata kritēriju krāsas izvēlē kalpo Jūsu personiskā vēlēšanās un tās atbilstība dabiskajam tēlam. Mēs Jums piedāvāsim plašu krāsu un toņu izvēli.

 


 

Lūpu permanentais grims (lūpu, lūpu kontūra tetovēšana)

Koriģēt lūpu formu, ja tā ir dabas dota nepareiza vai vienkārši Jūs nepamierina, vai arī tādēļ, lai novērstu kaut kādus defektus – tas viss ir iespējams ar permanento grimu. Var padarīt lūpas lielākas, līdzenākas un simetriskākas. Var izveidot tušējumu uz lūpām - tas ir, piepildīt ar pigmentu ne tikai lūpu maliņu, bet arī visu lūpu virspusi. Pirmajā gadījumā lūpas izskatīsies tā, it kā Jūs tās būtu apvilkusi ar kontūrzīmuli, taču vēl neesat paspējusi tā uzkrāsot ar lūpu krāsu. Tušējums tieši ir domāts tam, lai izlīdzinātu šādu efektu. Ar tā palīdzību arī var mainīt lūpu krāsu - padarīt tās daudz košākas un sulīgākas. Lūpas pēc tam varēs praktiski nekrāsot, vien mazliet uzklāt lūpu spīdumu. Taču tādā gadījumā, ja Jūs dodat priekšroku dažādu krāsu lūpu krāsām atkarībā no kostīma un grima, tušējuma krāsa ir jāizvēlas pēc iespējas tuvāka dabiskajai.

Lūpu permanentajam grimam ir viens liels ienaidnieks - herpess. No problēmas var izvairīties, ja pareizi šo jautājumu risina. Mūsu studijā Jums noteikti ieteiks iziet ārstēšanās kursu ar preparātiem (pirms un pēc procedūras), kuri nomāc herpess vīrusu.

Uzacu permanentais grims (uzacu tetovēšana - korekcija)

перманентный макияжUzacu formu, gluži tāpat kā lūpu un acu formu, meistars visbiežāk piemeklē kopā ar klienti. Klientes domas vienmēr tiek ņemtas vērā! Un pēc tam meistars veic uzacu korekciju, padara tās līdzenākas un simetriskākas.
Uzacu permanento grimu iedala divos pamata veidos:

 • zīmētas līnijas izveidošana (rada uzvilktu uzacu efektu);
 • dabiskais variants, kad meistars "piezīmē" atsevišķus matiņus, uzlabojot uzacu formu, padarot to tumšāku un palielinot biezumu.

Acu permanentais grims (plakstiņu tetovēšana)

Permanentais grims tiek veikts samērā reti, pamatā tiek veikta kontūra ievilkšana. Pastāv arī divi veidi:

 • dabiskais, kad kontūra līnija skar tikai kontūru, tas ir, plakstiņa skropstu zonu un netiek ievilkta aiz acs ārējā kaktiņa;
 • dekoratīvais, kad acs kontūra līnija var iet pa augšējā plakstiņa ādu virs plakstiņa skropstu zonas un iziet ārpus acs ārējā kaktiņa, mainot acs formu.

Permanentā grima kopšana

 • перманентный макияж24 stundas pirms mikropigmentācijas veikšanas nedrīkst lietot alkoholu (tā iedarbība pastiprina asinsriti, asinis stiprāk asiņos, bet krāsa līdz ar to uzklāsies sliktāk). Šī paša iemesla dēļ nedrīkst lietot asinis šķidrinošos līdzekļus (tādus kā aspirīns). Nevajadzētu aizrauties ar kafiju pat tad, ja tā Jums ļoti garšo. Labāk neveikt permanento grimu mēnešreižu laikā, jo šajā laikā ir paaugstināts asiņošanas risks un palielinās sāpju sajūtas.
 • Kopjot savu seju pēc permanentā grima uzklāšanas, Jums jācenšas nemitrināt ar pigmentu pārklātās zonas. 4-5 dienu laikā pēc procedūras pigmenta zona ir jāapstrādā ar ziedēm, kuru sastāvā ir antibiotikas, izmantojot vates kociņus. Lai izvairītos no infekcijas, nedrīkst šīs zonas aizskart ar rokām, bet radušos garoziņu nekādā gadījumā nedrīkst plēst nost.
 • 7-10 dienu laikā pēc procedūras nav ieteicams apmeklēt saunu, baseinu, solāriju, peldēties jūrā. Sargājiet seju no tiešo saules staru iedarbības, neveiciet citas kosmētiskās procedūras.
 • Pēc 28-30 dienām nepieciešamības gadījumā pēc pilnīgas sadzīšanas jāveic korekcija. Uzklāt grimu līdz pilnīgai sadzīšanai arī nav ieteicams.
 

Autorizācija

Aptauja

Kādi pakalpojumi Jūs interesē visvairāk?